constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

19 IRAILA 2018

XII LEGEGINTZALDIA

CORTÈS GÈS, MIRELLA

'CORTÈS GÈS, MIRELLAko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 ESQUERRA REPUBLICANA DE CATALUNYA (ERC/ESQUERRA)
Senatariaren kokapena CORTÈS GÈS, MIRELLA hemizikloan eta dagokion aulkian 127
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraBiografia Jardueren aitorpena Ondasunen eta errenten aitorpenaSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Bozeramaileen batzordea
    • PORTAVOZ. GRUPO PARLAMENTARIO DE ESQUERRA REPUBLICANA (08/02/2017 al 03/05/2018)
    • PORTAVOZ ADJUNTA. GRUPO PARLAMENTARIO DE ESQUERRA REPUBLICANA (19/07/2016 al 07/02/2017)
  • Diputazio iraunkorra
    • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 03/05/2018)
  • Batzordeak
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y FORMACIÓN PROFESIONAL (14/09/2016 al 03/05/2018)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (13/09/2016 al 03/05/2018)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE PETICIONES (14/09/2016 al 03/05/2018)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE SUPLICATORIOS (13/07/2017 al 03/05/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/09/2016 al 03/05/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN DE NOMBRAMIENTOS (07/02/2017 al 03/05/2018)
    • ADSCRITA. COMISIÓN DE ENTIDADES LOCALES (17/03/2017 al 03/05/2018)