CASANOVA BARAGAÑO, GUADALUPE MARÍA

Informazio orokorra

Argazkiak CASANOVA BARAGAÑO, GUADALUPE MARÍA
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XII Legegintzaldia
  • Electa: Asturias.
  • Fecha: 18/01/2019
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
 

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Batzordeak

        • SECRETARIA SEGUNDA. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (12/02/2019 al 04/03/2019)
        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN MIXTA DE RELACIONES CON EL DEFENSOR DEL PUEBLO (20/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (05/02/2019 al 12/02/2019)

PARLAMENTUAREN JARDUERA

  • Aurkeztutako ekimenak

    • Legegintza-ekimenetan emandako hitzaldiak

      • Gobernuaren kontrol-ekimenetako hitzaldiak eta bultzada politikoa

        • Beste ekimen batzuetako hitzaldiak

        SENATUKO BESTE LEGEGINTZALDI BATZUK