MUÑOZ SÁNCHEZ, JOSÉ

Informazio orokorra

Argazkiak MUÑOZ SÁNCHEZ, JOSÉ
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XII Legegintzaldia
  • Designado: Parlamento de Andalucía.
  • Fecha: 07/02/2019
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 20/05/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Diputazio iraunkorra

        • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (19/02/2019 al 20/05/2019)
      • Batzordeak

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE PETICIONES (19/02/2019 al 04/03/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (19/02/2019 al 04/03/2019)

PARLAMENTUAREN JARDUERA

  • Aurkeztutako ekimenak

    • Legegintza-ekimenetan emandako hitzaldiak

      • Gobernuaren kontrol-ekimenetako hitzaldiak eta bultzada politikoa

        • Beste ekimen batzuetako hitzaldiak

        SENATUKO BESTE LEGEGINTZALDI BATZUK