Diputatuen Kongresua eta Senatua egun honetan desegin ziren: 2019ko iraila 24. Berriz ere eratu behar dira egun honetan: 2019ko abendua 3.

MÁRQUEZ SÁNCHEZ, FRANCISCO JAVIER

Informazio orokorra

Argazkiak MÁRQUEZ SÁNCHEZ, FRANCISCO JAVIER
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XIII Legegintzaldia
  • Electo: Jaén.
  • Fecha: 28/04/2019
  • Baja (disolución): 23/09/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO POPULAR (PP)

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


      • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

        • Batzordeak

          • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (31/07/2019 al 23/09/2019)
          • PORTAVOZ ALIMENTACIÓN. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (31/07/2019 al 23/09/2019)
          • VOCAL. COMISIÓN DE ASUNTOS IBEROAMERICANOS (31/07/2019 al 23/09/2019)

    PARLAMENTUAREN JARDUERA

    BIOGRAFIA

    • Datu pertsonalak

      • Lugar de nacimiento: Jaén.
      • Fecha: 17 de septiembre de 1971.
    • Datu politikoak

      • Entitate lokaletan mandatuak

        • AYUNTAMIENTO DE JAEN

          2011-2015CONCEJAL
        •   2015-ALCALDE
    • Lanbidea eta biografia-datuak

      • ABOGADO