CRUZ RODRÍGUEZ, MANUEL

Informazio orokorra

Argazkiak CRUZ RODRÍGUEZ, MANUEL
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)
  • XIII Legegintzaldia
  • Electo: Barcelona.
  • Fecha: 28/04/2019
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 02/12/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE CATALUNYA"
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE) (PSC)
  • Alderdi politikoa:: PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Senatuaren mahaian

        • PRESIDENTE. MESA DEL SENADO (21/05/2019 al 23/09/2019)
      • Diputazio iraunkorra

        • PRESIDENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (24/07/2019 al 02/12/2019)
      • Batzordeak

        • PRESIDENTE. COMISIÓN DE NOMBRAMIENTOS (25/06/2019 al 23/09/2019)
        • PRESIDENTE. COMISIÓN DE REGLAMENTO (31/07/2019 al 23/09/2019)

SENATUKO BESTE LEGEGINTZALDI BATZUK