Diputatuen Kongresua eta Senatua egun honetan desegin ziren: 2019ko iraila 24. Berriz ere eratu behar dira egun honetan: 2019ko abendua 3.

TORRALBA VALIENTE, CARMEN

Informazio orokorra

Argazkiak TORRALBA VALIENTE, CARMEN
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XIII Legegintzaldia
  • Electa: Cuenca.
  • Fecha: 28/04/2019
  • Baja (disolución): 23/09/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE CASTILLA-LA MANCHA"
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Alderdi politikoa:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

SENATUAN DITUEN KARGUAK

Agintaldia


      • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

        • Batzordeak

          • VICEPRESIDENTA PRIMERA. COMISIÓN DE TRABAJO, MIGRACIONES Y SEGURIDAD SOCIAL (31/07/2019 al 23/09/2019)
          • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (31/07/2019 al 23/09/2019)
          • VOCAL. COMISIÓN DE CIENCIA, INNOVACIÓN Y UNIVERSIDADES (31/07/2019 al 23/09/2019)

    PARLAMENTUAREN JARDUERA

    • Aurkeztutako ekimenak

      • Legegintza-ekimenetan emandako hitzaldiak

        • Gobernuaren kontrol-ekimenetako hitzaldiak eta bultzada politikoa

          • Beste ekimen batzuetako hitzaldiak

          BIOGRAFIA

          • Datu pertsonalak

            • Lugar de nacimiento: Sotos - Sotorribas (Cuenca).
            • Fecha: 15 de julio de 1959.
            • Casada. .
          • Datu politikoak

            • Parlamentos autonomikoan mandatuak

              • Cortes de Castilla-La Mancha
                Diputada2015-DIPUTADA REGIONAL

          DECLARACIÓN DE BIENES PATRIMONIALES Y RENTAS

          • Declaración de bienes patrimoniales y rentas al adquirir la condición de Senadora. Data: 09/05/2019