Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

26 MAIATZA 2019

XIII LEGEGINTZALDIA

MONGE RECALDE, JOSÉ LUIS

 PARTIDO SOCIAL DEMÓCRATA (PSD)
  • Legegintzaldia Konstituziogilea

  • Electo: Navarra.
  • Fecha: 15/06/1977
  • Baja (cese): 02/01/1979
  • GRUPO PARLAMENTARIO UNIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (GPUCD)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa:

    UNIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (UCD)
  • Alderdi politikoa::

    PARTIDO SOCIAL DEMÓCRATA (PSD)
Senatuan dituen karguakSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

    PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
    • Batzordeak
      • VOCAL. COMISIÓN DE TRABAJO (18/11/1977 al 02/01/1979)