SERRAHIMA BOFILL, MAURICIO

Informazio orokorra

Argazkiak SERRAHIMA BOFILL, MAURICIO
  • Legegintzaldia Konstituziogilea
  • Designación real.
  • Fecha: 15/06/1977
  • Baja (cese): 02/01/1979
  • GRUPO PARLAMENTARIO ENTESA DELS CATALANS (GPEDC)

SENATUAN DITUEN KARGUAK


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Batzordeak

        • VOCAL. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (17/11/1977 al 11/05/1978)

SENATUKO BESTE LEGEGINTZALDI BATZUK