Diputatuen Kongresua eta Senatua egun honetan desegin ziren: 2019ko iraila 24. Berriz ere eratu behar dira egun honetan: 2019ko abendua 3.

PORTA VILALTA, ALFONSO

Informazio orokorra

Argazkiak PORTA VILALTA, ALFONSO
CENTRISTES DE CATALUNYA-UCD (CC-UCD)
  • I Legegintzaldia
  • Electo: Lleida.
  • Fecha: 01/03/1979
  • Baja (cese): 31/08/1982
  • GRUPO PARLAMENTARIO UNIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (GPUCD)
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa: CENTRISTES DE CATALUNYA-UCD (CC-UCD)
  • Alderdi politikoa:: CENTRISTES DE CATALUNYA-UCD (CC-UCD)

SENATUAN DITUEN KARGUAK


    • PARTE HARTU DUEN ORGANOAK

      • Batzordeak

        • SECRETARIO 1º. COMISIÓN DE JUSTICIA E INTERIOR (30/05/1979 al 31/08/1982)
        • SECRETARIO 1º. COMISIÓN ESPECIAL DE INVESTIGACIÓN SOBRE LA SITUACIÓN DEL ORDEN PÚBLICO Y LAS ACTIVIDADES TERRORISTAS (19/06/1979 al 31/08/1982)
        • VOCAL. COMISIÓN DE OBRAS PÚBLICAS Y URBANISMO, TRANSPORTES Y COMUNICACIONES (30/05/1979 al 31/08/1982)
        • VOCAL. COMISIÓN DEL DEFENSOR DEL PUEBLO (02/12/1981 al 28/08/1982)

SENATUKO BESTE LEGEGINTZALDI BATZUK