Ir al Contenido (Presione enter)

24 AZAROA 2017

XII LEGEGINTZALDIA

BARBERÁ NOLLA, MARÍA RITA

'BARBERÁ NOLLA, MARÍA RITAko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Legegintzaldia

  • Designada: Corts Valencianes.
  • Fecha: 22/07/2015
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Alderdi politikoa::

    PARTIDO POPULAR (PP)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Diputazio iraunkorra
    • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (09/09/2015 al 12/01/2016)
  • Batzordeak
    • PRESIDENTA. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (01/09/2015 al 26/10/2015)
    • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (11/08/2015 al 01/09/2015)