Ir al Contenido (Presione enter)

27 IRAILA 2017

XII LEGEGINTZALDIA

CASTRO ASENSIO, JESÚS MARÍA

'CASTRO ASENSIO, JESÚS MARÍAko datuak eskuratzea XML formatuan'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
  • VI Legegintzaldia

  • Electo: Palencia.
  • Fecha: 03/03/1996
  • Baja (disolución): 18/01/2000
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE CASTILLA Y LEÓN
  • Aukerak aurkeztu zituen hauteskunde eraketa:

    PARTIDO POPULAR (PP)
  • Alderdi politikoa::

    PARTIDO POPULAR (PP)
Senatuan dituen karguakParlamentuaren jardueraSenatuko beste Legegintzaldi batzuk

PARTE HARTU DUEN ORGANOAK
  • Batzordeak
    • SECRETARIO 1º. COMISIÓN ESPECIAL PARA EL ESTUDIO DE LOS PROBLEMAS DEL MEDIO RURAL (25/02/1997 al 03/12/1999)
    • VOCAL. COMISIÓN DE AGRICULTURA, GANADERÍA Y PESCA (14/05/1996 al 18/01/2000)
    • VOCAL. COMISIÓN DE PETICIONES (14/05/1996 al 18/01/2000)