Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

16 XUÑO 2019

XIII LEXISLATURA

CHECA SIMÓ, MARÍA JESÚS

'Acceso aos datos de CHECA SIMÓ, MARÍA JESÚS en XML'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • IV Lexislatura

  • Electa: Badajoz.
  • Fecha: 29/10/1989
  • Baja (cese (miembro de la Diputación Permanente)): 28/06/1993
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GS)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións:

    PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partido político::

    PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Cargos no SenadoOutras Lexislaturas no Senado

    OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
    • Mesa do Senado
      • SECRETARIA 2ª. MESA DEL SENADO (21/11/1989 al 13/04/1993)
    • Deputación Permanente
      • VOCAL. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (12/12/1989 al 28/06/1993)
    • Comisións
      • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (20/12/1989 al 20/06/1990)
      • VOCAL. COMISIÓN DE REGLAMENTO (20/12/1989 al 13/04/1993)