O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

LANZAROTE SASTRE, JULIÁN

Información xeral

Fotografía de LANZAROTE SASTRE, JULIÁN
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura
  • Electo: Salamanca.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE CASTILLA Y LEÓN
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA