constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

16 AGOSTO 2018

XII LEXISLATURA

PÉREZ RUIZ, PEDRO JOSÉ

'Acceso aos datos de PÉREZ RUIZ, PEDRO JOSÉ en XML'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaBiografía Declaración de actividades Declaración de bens e rendasOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Deputación Permanente
    • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 29/07/2018)
  • Comisións
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (13/09/2016 al 12/01/2017)