constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

26 SETEMBRO 2018

XII LEXISLATURA

ANGULO MARTÍNEZ, MARÍA DEL MAR

'Acceso aos datos de ANGULO MARTÍNEZ, MARÍA DEL MAR en XML'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaBiografía Declaración de actividades Declaración de bens e rendasOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Xunta de Portavoces
    • PORTAVOZ ADJUNTA. GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (19/07/2016 al 27/07/2018)
  • Deputación Permanente
    • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 29/07/2018)
  • Comisións
    • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (24/11/2016 al 12/01/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (18/01/2017 al 08/02/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN ESPECIAL SOBRE LA EVOLUCIÓN DEMOGRÁFICA EN ESPAÑA (07/09/2018 al 11/09/2018)