O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

GUILLOT MIRAVET, JORDI

Información xeral

Fotografía de GUILLOT MIRAVET, JORDI
INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS (ICV)
  • X Lexislatura
  • Electo: Barcelona.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO ENTESA PEL PROGRÉS DE CATALUNYA (GPEPC)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: ENTESA PEL PROGRÈS DE CATALUNYA (PSC (PSC-PSOE)-ICV-EUA)
  • Partido político:: INICIATIVA PER CATALUNYA VERDS (ICV)

CARGOS NO SENADO

Mandato