Ir al Contenido (Presione enter)

23 OUTUBRO 2017

XII LEXISLATURA

FERNÁNDEZ BLANCO, JOSÉ

'Acceso aos datos de FERNÁNDEZ BLANCO, JOSÉ en XML'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaBiografía Declaración de actividades Declaración de bens e rendasOutras Lexislaturas no Senado
  • Mandato
  • Comisións
    • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y DEPORTE
    • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN DE FOMENTO
    • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN ESPECIAL SOBRE LA EVOLUCIÓN DEMOGRÁFICA EN ESPAÑA
    • PORTAVOZ EDUCACIÓN. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y DEPORTE
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN ESPECIAL SOBRE LA EVOLUCIÓN DEMOGRÁFICA EN ESPAÑA
    • VOCAL. COMISIÓN DE ENTIDADES LOCALES
    • ADSCRITO. COMISIÓN DE CULTURA
    • ADSCRITO. COMISIÓN DE MEDIO AMBIENTE Y CAMBIO CLIMÁTICO

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Comisións
    • PORTAVOZ DEPORTE. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y DEPORTE (14/09/2016 al 01/12/2016)
    • VOCAL. COMISIÓN DE FOMENTO (01/12/2016 al 10/01/2017)