O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 5 de marzo de 2019. Volveranse constituír o 21 de maio de 2019.

Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

21 ABRIL 2019

XII LEXISLATURA

LOSADA DE AZPIAZU, FRANCISCO JAVIER

'Acceso aos datos de LOSADA DE AZPIAZU, FRANCISCO JAVIER en XML'Datos abiertos

 PARTIDO DOS SOCIALISTAS DE GALICIA-PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSdeG-PSOE)
  • X Lexislatura

  • Electo: A Coruña.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE GALICIA"
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións:

    PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partido político::

    PARTIDO DOS SOCIALISTAS DE GALICIA-PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSdeG-PSOE)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE