O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

COSPEDAL GARCÍA, MARÍA DOLORES DE

Información xeral

Fotografía de COSPEDAL GARCÍA, MARÍA DOLORES DE
PARTIDO POPULAR (PP)
  • IX Lexislatura
  • Designada: Cortes de Castilla-La Mancha.
  • Fecha: 26/06/2007
  • Baja (renuncia): 22/06/2011
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE CASTILLA-LA MANCHA
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Deputación Permanente

        • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (13/05/2008 al 22/06/2011)
      • Comisións

        • VICEPRESIDENTA SEGUNDA. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/05/2008 al 16/10/2008)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO