O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

PALACIOS ZUASTI, JOSÉ IGNACIO

Información xeral

Fotografía de PALACIOS ZUASTI, JOSÉ IGNACIO
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura
  • Electo: Navarra.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: UNIÓN DEL PUEBLO NAVARRO EN COALICIÓN CON EL PARTIDO POPULAR (UPN-PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO