Ir al Contenido (Presione enter)

20 SETEMBRO 2019

XIII LEXISLATURA

SANÍN NARANJO, LUZ ELENA

'Acceso aos datos de SANÍN NARANJO, LUZ ELENA en XML'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura

  • Electa: Ceuta.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións:

    PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político::

    PARTIDO POPULAR (PP)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Deputación Permanente
    • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (24/01/2012 al 12/01/2016)
  • Comisións
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (24/01/2012 al 26/10/2015)
    • VOCAL. COMISIÓN DE COOPERACIÓN INTERNACIONAL PARA EL DESARROLLO (24/01/2012 al 26/10/2015)
    • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA LA UNIÓN EUROPEA (08/02/2012 al 26/10/2015)
  • Relatorios lexislativos
  • Delegacións internacionais
    • VOCAL SUPLENTE. DELEGACIÓN ESPAÑOLA EN LA ASAMBLEA PARLAMENTARIA DEL CONSEJO DE EUROPA. (16/02/2012 al 12/01/2016)