Ir al Contenido (Presione enter)

24 OUTUBRO 2017

XII LEXISLATURA

MARTÍNEZ-ALDAMA SÁENZ, JUAN FRANCISCO

'Acceso aos datos de MARTÍNEZ-ALDAMA SÁENZ, JUAN FRANCISCO en XML'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaBiografía Declaración de actividades Declaración de bens e rendasOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Xunta de Portavoces
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (23/11/2016 al 20/06/2017)
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (19/07/2016 al 22/11/2016)
  • Deputación Permanente
    • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 14/09/2017)