O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

ORTIZ MOLINA, RAMÓN

Información xeral

Fotografía de ORTIZ MOLINA, RAMÓN
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • X Lexislatura
  • Electo: Murcia.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
 

CARGOS NO SENADO

Mandato

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO