O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

MARTÍ JUFRESA, CARLOS

Información xeral

Fotografía de MARTÍ JUFRESA, CARLOS
PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)
  • X Lexislatura
  • Electo: Barcelona.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO ENTESA PEL PROGRÉS DE CATALUNYA (GPEPC)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: ENTESA PEL PROGRÈS DE CATALUNYA (PSC (PSC-PSOE)-ICV-EUA)
  • Partido político:: PARTIT DELS SOCIALISTES DE CATALUNYA (PSC-PSOE)

CARGOS NO SENADO

Mandato

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO