constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

15 XULLO 2018

XII LEXISLATURA

MONTES JORT, FÉLIX

'Acceso aos datos de MONTES JORT, FÉLIX en XML'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaBiografía Declaración de actividades Declaración de bens e rendasOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Comisións
    • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (18/01/2017 al 01/03/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN DE TRANSICIÓN ECOLÓGICA (21/09/2016 al 18/01/2017)
    • ADSCRITO. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y FORMACIÓN PROFESIONAL (23/01/2017 al 01/03/2018)