O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

AIARTZA AZURTZA, URKO

Información xeral

Fotografía de AIARTZA AZURTZA, URKO
INDEPENDIENTE (INDEP)
  • X Lexislatura
  • Electo: Gipuzkoa.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (GPMX)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: AMAIUR (AMAIUR)
  • Partido político:: INDEPENDIENTE (INDEP)

CARGOS NO SENADO

Mandato

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO