LÓPEZ RODRÍGUEZ, DÁMASO

Información xeral

Fotografía de LÓPEZ RODRÍGUEZ, DÁMASO
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura
  • Electo: Lugo.
  • Fecha: 18/12/2012
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE GALICIA
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • SECRETARIO PRIMERO. COMISIÓN DE JUSTICIA (20/12/2012 al 26/10/2015)
        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN ESPECIAL DE ESTUDIO SOBRE LAS MEDIDAS A DESARROLLAR PARA EVITAR LA DESPOBLACIÓN DE LAS ZONAS DE MONTAÑA (14/10/2014 al 26/11/2014)
        • VOCAL. COMISIÓN DE COOPERACIÓN INTERNACIONAL PARA EL DESARROLLO (06/02/2013 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE JUSTICIA (19/12/2012 al 20/12/2012)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE CONTROL PARLAMENTARIO DE LA CORPORACIÓN RTVE Y SUS SOCIEDADES (19/12/2012 al 26/10/2015)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA