Ir al Contenido (Presione enter)

17 DECEMBRO 2017

XII LEXISLATURA

RODRÍGUEZ ESQUERDO, ANTONIO JULIÁN

'Acceso aos datos de RODRÍGUEZ ESQUERDO, ANTONIO JULIÁN en XML'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA DE EUSKADI-EUSKADIKO EZKERRA (PSOE) (PSE-EE(PSOE))
Posición do Senador RODRÍGUEZ ESQUERDO, ANTONIO JULIÁN no hemiciclo no escano 67
Cargos no SenadoActividade parlamentariaBiografía Declaración de actividades Declaración de bens e rendasOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Comisións
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE JUSTICIA (14/09/2016 al 14/12/2016)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (13/09/2016 al 14/12/2016)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE REGLAMENTO (19/12/2016 al 16/02/2017)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE REGLAMENTO (13/09/2016 al 14/12/2016)
    • VOCAL. COMISIÓN DE INTERIOR (14/09/2016 al 14/12/2016)
    • VOCAL. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/09/2016 al 14/12/2016)