BERJA VEGA, LAURA

Información xeral

Fotografía de BERJA VEGA, LAURA
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • X Lexislatura
  • Electa: Jaén.
  • Fecha: 20/06/2015
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE ANDALUCÍA"
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
 

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE IGUALDAD (24/06/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE ASUNTOS IBEROAMERICANOS (08/07/2015 al 26/10/2015)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA