constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

19 SETEMBRO 2018

XII LEXISLATURA

CRISOL LAFRONT, LUIS

'Acceso aos datos de CRISOL LAFRONT, LUIS en XML'Datos abiertos

 CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANÍA (C's)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaBiografía Declaración de actividades Declaración de bens e rendasOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Xunta de Portavoces
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (03/06/2018 al 02/07/2018)
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (03/05/2018 al 02/06/2018)
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (03/03/2018 al 02/04/2018)
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (03/08/2017 al 02/09/2017)
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (12/07/2017 al 02/08/2017)
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (03/05/2017 al 02/06/2017)
    • PORTAVOZ ADJUNTO. GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (03/08/2016 al 02/09/2016)
  • Deputación Permanente
    • MIEMBRO TITULAR. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (25/10/2016 al 26/08/2018)
  • Comisións
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE PETICIONES (14/09/2016 al 12/07/2017)