O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

BARBERÁ NOLLA, MARÍA RITA

Información xeral

Fotografía de BARBERÁ NOLLA, MARÍA RITA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura
  • Designada: Corts Valencianes.
  • Fecha: 22/07/2015
  • Baja (extinción de la Diputación Permanente): 12/01/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Deputación Permanente

        • MIEMBRO SUPLENTE. DIPUTACIÓN PERMANENTE DEL SENADO (09/09/2015 al 12/01/2016)
      • Comisións

        • PRESIDENTA. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (01/09/2015 al 26/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN CONSTITUCIONAL (11/08/2015 al 01/09/2015)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA