constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

26 SETEMBRO 2018

XII LEXISLATURA

SÁNCHEZ TORREGROSA, MARÍA ISABEL

'Acceso aos datos de SÁNCHEZ TORREGROSA, MARÍA ISABEL en XML'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaBiografía Declaración de actividades Declaración de bens e rendasOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Comisións
    • PORTAVOZ SERVICIOS SOCIALES. COMISIÓN DE SANIDAD, CONSUMO Y BIENESTAR SOCIAL (14/09/2016 al 28/06/2018)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN PARA LAS POLÍTICAS INTEGRALES DE LA DISCAPACIDAD (09/05/2017 al 07/09/2018)