Ir al Contenido (Presione enter)

13 DECEMBRO 2017

XII LEXISLATURA

LÓPEZ GABARRO, MARÍA DOLORES

'Acceso aos datos de LÓPEZ GABARRO, MARÍA DOLORES en XML'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaBiografía Declaración de actividades Declaración de bens e rendasOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Comisións
    • VICEPRESIDENTA PRIMERA. COMISIÓN GENERAL DE LAS COMUNIDADES AUTÓNOMAS (13/09/2016 al 21/11/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN DE HACIENDA Y FUNCIÓN PÚBLICA (13/09/2016 al 11/11/2016)
    • VOCAL. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (13/09/2016 al 22/11/2017)