constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

14 AGOSTO 2018

XII LEXISLATURA

SERRANO MORALES, RIANSARES

'Acceso aos datos de SERRANO MORALES, RIANSARES en XML'Datos abiertos

 PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaBiografía Declaración de actividades Declaración de bens e rendasOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Comisións
    • PORTAVOZ COMERCIO. COMISIÓN DE ECONOMÍA Y EMPRESA (13/09/2016 al 05/07/2018)
    • VOCAL. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (14/09/2016 al 24/05/2017)
    • ADSCRITA. COMISIÓN DE INDUSTRIA, TURISMO Y COMERCIO (15/06/2017 al 05/07/2018)