Ir al Contenido (Presione enter)

12 DECEMBRO 2017

XII LEXISLATURA

GARCÍA DÍAZ, ELVIRA

'Acceso aos datos de GARCÍA DÍAZ, ELVIRA en XML'Datos abiertos

 INDEPENDIENTE (INDEP)
  • XII Lexislatura

  • Electa: Araba/Álava.
  • Fecha: 26/06/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (GPMX)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións:

    UNIDOS PODEMOS/ELKARREKIN AHAL DUGU (PODEMOS/AHAL DUGU-IU-EQUO)
  • Partido político::

    INDEPENDIENTE (INDEP)
Posición do Senador GARCÍA DÍAZ, ELVIRA no hemiciclo no escano 303
Cargos no SenadoActividade parlamentariaBiografía Declaración de actividades Declaración de bens e rendasOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Comisións
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE PETICIONES (14/09/2016 al 03/03/2017)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE SUPLICATORIOS (14/09/2016 al 03/03/2017)
    • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (22/03/2017 al 12/07/2017)
    • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE RELACIONES CON EL DEFENSOR DEL PUEBLO (16/11/2016 al 03/03/2017)