Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

19 XUÑO 2019

XIII LEXISLATURA

GARCÍA BUITRÓN, JOSÉ MANUEL

'Acceso aos datos de GARCÍA BUITRÓN, JOSÉ MANUEL en XML'Datos abiertos

 PODEMOS (PODEMOS)
  • XI Lexislatura

  • Electo: A Coruña.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO PODEMOS-EN COMÚ-COMPROMÍS-EN MAREA (GPPOD)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións:

    EN MAREA (PODEMOS-En Marea-ANOVA-EU)
  • Partido político::

    PODEMOS (PODEMOS)
Cargos no SenadoActividade parlamentaria

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Comisións
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE DEFENSA (09/02/2016 al 02/05/2016)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE SANIDAD Y SERVICIOS SOCIALES (09/02/2016 al 02/05/2016)