Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

24 XUÑO 2019

XIII LEXISLATURA

ANGUSTIA GÓMEZ, MARÍA VANESSA

'Acceso aos datos de ANGUSTIA GÓMEZ, MARÍA VANESSA en XML'Datos abiertos

 IZQUIERDA UNIDA (IU)
  • XI Lexislatura

  • Electa: Pontevedra.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO PODEMOS-EN COMÚ-COMPROMÍS-EN MAREA (GPPOD)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións:

    EN MAREA (PODEMOS-En Marea-ANOVA-EU)
  • Partido político::

    IZQUIERDA UNIDA (IU)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Comisións
    • PORTAVOZ. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (09/02/2016 al 02/05/2016)