O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

ANGUSTIA GÓMEZ, MARÍA VANESSA

Información xeral

Fotografía de ANGUSTIA GÓMEZ, MARÍA VANESSA
IZQUIERDA UNIDA (IU)
  • XII Lexislatura
  • Electa: Pontevedra.
  • Fecha: 26/06/2016
  • Baja (disolución): 04/03/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO UNIDOS PODEMOS-EN COMÚ PODEM-EN MAREA (GPPOD)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: EN MAREA (PODEMOS-EN MAREA-ANOVA-EU)
  • Partido político:: IZQUIERDA UNIDA (IU)

CARGOS NO SENADO

Mandato

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO