LÓPEZ GIL, FERNANDO

Información xeral

Fotografía de LÓPEZ GIL, FERNANDO
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XIII Lexislatura
  • Designado: Parlamento de Andalucía.
  • Fecha: 12/09/2019
  • Baja (disolución): 23/09/2019
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
 

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • SECRETARIO PRIMERO. COMISIÓN ESPECIAL SOBRE LA EVOLUCIÓN DEMOGRÁFICA EN ESPAÑA (17/09/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE AGRICULTURA, PESCA Y ALIMENTACIÓN (19/09/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE EDUCACIÓN Y FORMACIÓN PROFESIONAL (19/09/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (19/09/2019 al 23/09/2019)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA DE RELACIONES CON EL DEFENSOR DEL PUEBLO (20/09/2019 al 23/09/2019)

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO