Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

27 MAIO 2019

XIII LEXISLATURA

MONGE RECALDE, JOSÉ LUIS

 PARTIDO SOCIAL DEMÓCRATA (PSD)
  • Lexislatura Constituínte

  • Electo: Navarra.
  • Fecha: 15/06/1977
  • Baja (cese): 02/01/1979
  • GRUPO PARLAMENTARIO UNIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (GPUCD)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións:

    UNIÓN DE CENTRO DEMOCRÁTICO (UCD)
  • Partido político::

    PARTIDO SOCIAL DEMÓCRATA (PSD)
Cargos no SenadoOutras Lexislaturas no Senado

    OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
    • Comisións
      • VOCAL. COMISIÓN DE TRABAJO (18/11/1977 al 02/01/1979)