Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

20 XUÑO 2019

XIII LEXISLATURA

MATEO NAVARRO, JOSÉ VICENTE

 INDEPENDIENTE (INDEP.)
  • Lexislatura Constituínte

  • Electo: Alicante (ALICANTE/ALACANT).
  • Fecha: 15/06/1977
  • Baja (cese): 02/01/1979
  • GRUPO PARLAMENTARIO PROGRESISTAS Y SOCIALISTAS INDEPENDIENTES (GPPSI)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións:

    PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • Partido político::

    INDEPENDIENTE (INDEP.)
Cargos no Senado

    OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
    • Comisións
      • VOCAL. COMISIÓN ESPECIAL DE DERECHOS HUMANOS (01/12/1977 al 02/01/1979)
      • VOCAL. COMISIÓN ESPECIAL DE INVESTIGACIÓN SOBRE ESCUCHAS TELEFÓNICAS (14/11/1978 al 02/01/1979)
      • VOCAL. COMISIÓN ESPECIAL DE ASUNTOS IBEROAMERICANOS (01/12/1977 al 02/01/1979)