Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

20 XUÑO 2019

XIII LEXISLATURA

SERRAHIMA BOFILL, MAURICIO

  • Lexislatura Constituínte

  • Designación real.
  • Fecha: 15/06/1977
  • Baja (cese): 02/01/1979
  • GRUPO PARLAMENTARIO ENTESA DELS CATALANS (GPEDC)
Cargos no Senado

    OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
    • Comisións
      • VOCAL. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (17/11/1977 al 11/05/1978)