O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

CASTELLS ARTECHE, MIGUEL

Información xeral

Fotografía de CASTELLS ARTECHE, MIGUEL
HERRI BATASUNA (HB)
  • I Lexislatura
  • Electo: Guipúzcoa (GIPUZKOA).
  • Fecha: 01/03/1979
  • Baja (cese): 31/08/1982
  • GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (GPMX)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: HERRI BATASUNA (HB)
  • Partido político:: HERRI BATASUNA (HB)

CARGOS NO SENADO

    OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO