O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 5 de marzo de 2019. Volveranse constituír o 21 de maio de 2019.

Logo constotución 40 aniversario

Ir al Contenido (Presione enter)

21 MAIO 2019

XIII LEXISLATURA

AGUIRRE MUÑOZ, JESÚS RAMÓN

'Acceso aos datos de AGUIRRE MUÑOZ, JESÚS RAMÓN en XML'Datos abiertos

 PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura

  • Electo: Córdoba.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE ANDALUCÍA
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións:

    PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político::

    PARTIDO POPULAR (PP)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE