constituc40n-png

Ir al Contenido (Presione enter)

25 XUÑO 2018

XII LEXISLATURA

VARELA SÁNCHEZ, RICARDO JACINTO

'Acceso aos datos de VARELA SÁNCHEZ, RICARDO JACINTO en XML'Datos abiertos

 PARTIDO DOS SOCIALISTAS DE GALICIA-PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSdeG-PSOE)
  • X Lexislatura

  • Electo: Lugo.
  • Fecha: 20/11/2011
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE GALICIA"
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións:

    PARTIDO DOS SOCIALISTAS DE GALICIA-PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSdeG-PSOE)
  • Partido político::

    PARTIDO DOS SOCIALISTAS DE GALICIA-PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSdeG-PSOE)
Cargos no SenadoActividade parlamentariaOutras Lexislaturas no Senado

OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE
  • Comisións
    • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN DE SUPLICATORIOS (24/01/2012 al 26/10/2015)
    • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN DE EMPLEO Y SEGURIDAD SOCIAL (24/01/2012 al 26/10/2015)
    • PORTAVOZ. COMISIÓN ESPECIAL DE ESTUDIO SOBRE EL TRABAJO Y LA EXPLOTACIÓN INFANTIL (14/04/2015 al 15/10/2015)
    • VOCAL. COMISIÓN DE DEFENSA (24/01/2012 al 26/10/2015)
    • VOCAL. COMISIÓN DE REGLAMENTO (24/01/2012 al 23/06/2015)