O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

NAVARRO VISCASILLAS, MARÍA

Información xeral

Fotografía de NAVARRO VISCASILLAS, MARÍA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • X Lexislatura
  • Electa: Zaragoza.
  • Fecha: 27/09/2013
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • GRUPO TERRITORIAL POPULAR DE LA COMUNIDAD AUTÓNOMA DE ARAGÓN
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)
 

CARGOS NO SENADO

Mandato

OUTRAS LEXISLATURAS NO SENADO