MORA GRANDE, MARÍA ISABEL

Información xeral

Fotografía de MORA GRANDE, MARÍA ISABEL
PODEMOS (PODEMOS)
  • X Lexislatura
  • Designada: Parlamento de Andalucía.
  • Fecha: 01/07/2015
  • Baja (disolución): 26/10/2015
  • GRUPO PARLAMENTARIO MIXTO (GPMX)
  • Partido político:: PODEMOS (PODEMOS)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE ENTIDADES LOCALES (07/07/2015 al 26/10/2015)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE SANIDAD Y SERVICIOS SOCIALES (05/10/2015 al 21/10/2015)
        • VOCAL. COMISIÓN DE IGUALDAD (10/09/2015 al 26/10/2015)