O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

ROMERO SANTOLARIA, ANTONIO IGNACIO

Información xeral

Fotografía de ROMERO SANTOLARIA, ANTONIO IGNACIO
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XI Lexislatura
  • Electo: Huesca.
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR EN COALICIÓN CON EL PARTIDO ARAGONÉS (PP-PAR)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • VICEPRESIDENTE SEGUNDO. COMISIÓN MIXTA DE RELACIONES CON EL DEFENSOR DEL PUEBLO (24/02/2016 al 02/05/2016)
        • SECRETARIO PRIMERO. COMISIÓN DE FOMENTO (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE PRESUPUESTOS (09/02/2016 al 02/05/2016)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA

  • Iniciativas presentadas

    • Intervencións en iniciativas lexislativas

      • Intervencións en iniciativas de control ao Goberno e impulso político

        • Intervencións noutras iniciativas