PONS VILA, JUANA FRANCISCA

Información xeral

Fotografía de PONS VILA, JUANA FRANCISCA
PARTIDO POPULAR (PP)
  • XI Lexislatura
  • Electa: Menorca (ILLES BALEARS).
  • Fecha: 20/12/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO POPULAR EN EL SENADO (GPP)
  • Formación electoral pola que se presentou ás eleccións: PARTIDO POPULAR (PP)
  • Partido político:: PARTIDO POPULAR (PP)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE MEDIO AMBIENTE Y CAMBIO CLIMÁTICO (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN DE INDUSTRIA, ENERGÍA Y TURISMO (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VOCAL. COMISIÓN MIXTA PARA LA UNIÓN EUROPEA (24/02/2016 al 02/05/2016)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA