O Congreso dos Deputados e o Senado están disoltos dende 24 de setembro de 2019. Volveranse constituír o 3 de decembro de 2019.

LEMUS RUBIALES, RAFAEL DAMIÁN

Información xeral

Fotografía de LEMUS RUBIALES, RAFAEL DAMIÁN
PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)
  • XI Lexislatura
  • Designado: Asamblea de Extremadura.
  • Fecha: 21/07/2015
  • Baja (disolución): 02/05/2016
  • GRUPO PARLAMENTARIO SOCIALISTA (GPS)
  • GRUPO TERRITORIAL "SOCIALISTAS DE EXTREMADURA"
  • Partido político:: PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (PSOE)

CARGOS NO SENADO

Mandato


    • OS ÓRGANOS QUE FOI PARTE

      • Comisións

        • SECRETARIO SEGUNDO. COMISIÓN DE ASUNTOS EXTERIORES (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • PORTAVOZ. COMISIÓN DE INCOMPATIBILIDADES (09/02/2016 al 02/05/2016)
        • VICEPORTAVOZ. COMISIÓN DE SUPLICATORIOS (09/02/2016 al 02/05/2016)

ACTIVIDADE PARLAMENTARIA